خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
دانلود کتاب
نسیم آسایش لابی من
لوله استیل
سایت همسریابی
کولر آبی

کولر آبی

فروش ویژه کولر آبی با هدیه خرید کاور کولر آبی در دماتجهیز

انتخاب هوشمندانه بهترین کولر آبی

امروزه روی پشتبام و تراس بیشتر خانه‌ها، انواع کولر آبی همراه با کانال‌های مربوطه دیده می شود. در کولر آبی، جریان هوای خنک با استفاده از تبخیر سطحی لایه نازک آب موجود روی سطح پوشال ها یا سلولز کولرهای آبی ایجاد می گردد.بنابراین بطورکلی می توان گفت همانطور که از کولر گازی برای مناطق گرم و مرطوب استفاده می شود، از کولر آبی نیز برای مناطق خشک و معتدل استفاده می گردد.
یکی از اقدامات مهم و ارزشمند شرکتها یی مانند انرژی ، برفاب و... تولید انواع کولر آبی سلولزی بود که صنعت این محصول را تا حدی متحول نمود، و برخی از شرکت های دیگر بدون در نظر گرفتن الگوی مصرف، تنها به تولید کولرهای آبی معمولی (که با آبرسانی به پوشال خنک می شوند) و پر مصرف بسنده کرده بودند. به طور کلی استفاده از کولر آبی مزایایی از قبیل راندمان خنک کنندگی بیشتر، طول عمر و کیفیت بالاتر محصول، مصرف برق پایین تر و هزینه های کمتر تعمیرات احتمالی نسبت به سایر کولرهای گازی را شامل می شود.
برای اینکه بتوانیم کولر آبی را هوشمندانه انتخاب کنیم ، باید به راندمان تبخیر، عمر پدهای سلولزی، میزان صدا، استحکام بدنه و.... توجه کنیم.
قیمت های جدید فروش، تصاویر و اطلاعات فنی کامل انواع کولر آبی را با ارسال فوری + هدیه ویژه کاور کولر آبی و با گارانتی اصلی جهت خرید از شرکت و سایت مرجع دماتجهیز بخواهید.

 برچسب ها : کولر،کولر آبی،قیمت کولر آبی,

+ نوشته شده در سه شنبه 22 خرداد 1397 توسط دماتجهیز |

صفحه قبل 1 صفحه بعد